„EUandME istorijų medžiotojai“ atskleidė 50 istorijų

EUandME istorijų medžiotojai“ – tai penkios jaunų žmonių komandos iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Alytaus ir Gargždų, atrinktos  sukurti istorijas apie savo bendraamžius, kuriems įgyvendinti savo svajones ir atskleisti savo potencialą padėjo Europos Sąjungos iniciatyvos, programos arba teisės aktai. Šios komandos varžėsi dėl pagrindinio prizo – lėktuvo bilietų į bet kurią pasirinktą Europos Sąjungos šalies sostinę.

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuoto konkurso metu kiekviena komanda sukūrė 10 istorijų (vaizdo įrašų, nuotraukų, gif’ų, tinklalaidžių, straipsnių formatu). Iš viso konkurso metu buvo sukurtos 50 istorijų, kuriomis komandos nariai ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje dalinosi socialinių tinklų platformose. Istorijos apjungė judumo, skaitmeninių technologijų, tvarumo, teisių, įgūdžių ir verslo temas.

Visos istorijos kartu pasiekė apie 420 469 žmonių, į šiuos įrašus įsitraukė apie 4 357 žmonės, o vidutiniškai į kiekvieną istoriją įsitraukė apie 87 žmones.

Populiariausias istorijas sukūrė „AGAM“ ir „JBG+Alumni“ komandos. „Skaidrioji“ ir „Z karta“ komandos sukūrė geriausias istorijas judumo temoje. „AGAM“ komanda taip pat sukūrė geriausią istoriją skaitmeninių technologijų temoje. „JBG+Alumni“ komanda sukūrė geriausias istorijas  tvarumo, skaitmeninių technologijų, teisių bei verslo ir įgūdžių temose. „1st row visuals“ komanda sukūrė geriausias istorijas teisių bei įgūdžių ir verslo temose.

Komisijos, kurią sudarė Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir šiuolaikinių medijų agentūra „Nanook“, sprendimu pagrindinį prizą nugalėjo „1st row visuals“ komanda.

Populiariausios istorijos:

Visos istorijos: www.euandme.lt