„Europos egzamino” 2019 nugalėtojai ir visų finalo dalyvių rezultatai

2019 m. gegužės 24 d. įvyko „Europos egzamino“ finalas, kuriame paaiškėjo šių metų geriausi Europos Sąjungos žinovai ir buvo išdalinti pagrindiniai prizai.

„Europos egzamino“ finalo dalyvius pasveikino Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, Jaunimo Europos komandos narys ir vienas iš „Europos egzamino 2018” prizininkų Vilius Juodys. Dalyviams finalo metu reikėjo atsakyti į 20 klausimų, už kuriuos buvo galima surinkti 28 taškus.

Dalyvius prizais – pažintinėmis kelionėmis į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje, „Lux Express” kelionės bilietais į Rygą/Varšuvą/Taliną bei kvietimais į inovacijų konferenciją „LOGIN” apdovanojo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius.

Gegužės 9 d. savo žinias apie Europos Sąjungą ️pasitikrino virš 20 000 dalyvių, atsakinėjusių į klausimus internetu, 374 mokyklose, 58 organizacijose.

 

„Europos egzaminą“ organizavo Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Projekto partneriai: LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, LOGIN, Lux Express ir Citybirds. Informacinis partneris – Lietuvos radijas ir televizija.