Europos Komisijos narys G. Oettingeris lapkričio 2 d. lankysis Lietuvoj

Informacija-9055-s225x115

Lapkričio 2 d. oficialaus darbo vizito į Lietuvą atvyksta už biudžetą ir žmogiškuosius išteklius atsakingas Europos Komisijos narys Giuntheris Oettingeris.

 Susitikimuose su Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu, Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu,  Energetikos ministru Žygimantu Vaičiūnu, Finansų ministru Viliumi Šapoka, Žemės ūkio ministru Broniumi Markausku, Užsienio reikalų viceministru Albinu Zananavičiumi ir Seimo nariais Europos Komisijos narys aptars būsimą ES daugiametę finansinę programą.

 G. Oettingeris taip pat dalyvaus Seimo Europos reikalų, Biudžeto ir finansų komitetų kartu su Europos Komisijos atstovybe Lietuvoje organizuojamoje konferencijoje Seime „ES finansų ateitis: ko reikia, kad Lietuvos ekonomika būtų atsparesnė ir labiau socialiai orientuota“. Konferencijos metu Europos Komisijos narys sakys kalbą „ES finansų ateitis. Europos pridėtinė vertė ir būsima daugiametė finansinė perspektyva“ bei kartu su Seimo Biudžeto ir finansų reikalų komiteto pirmininku Stasiu Jakeliūnu, Finansų ministru Viliumi Šapoka, socialinės apsaugos ir darbo ministru  Linu Kukuraičiu, užsienio reikalų viceministru Albinu Zananavičiumi dalyvaus diskusijoje apie ES finansus po 2020 metų.  Diskusiją ves Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius. Diskusija bus tiesiogiai transliuojama internetu ir televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“, taip pat Seimo „YouTube“ paskyroje.