Lietuvos studentai laimėjo 2017 m. Europos profesinių gebėjimų savaitės konkursą #CedefopPhotoAward

Informacija-9055-s225x115

Per antrąją Europos profesinių gebėjimų savaitę Šiaulių profesinio rengimo centro studentų komandos fotografijos projektas „Kirpėjo svajonė“ laimėjo konkursą #CedefopPhotoAward.

Jaunos fotografijos studentės Edita Aleksandravičienė ir Irena Masandavičiūtė iš Lietuvos fotografijomis papasakojo Svajūno – jaunuolio, po kirpėjo mokslų sėkmingai tęsiančio karjerą viename populiariausių Vilniaus salonų, – istoriją.

Europos profesinio mokymo plėtros centras (CEDEFOP) surengė fotografijos konkursą tema „Profesinis mokymas: papasakokite savo istoriją“, kad įtrauktų visos Europos profesinio rengimo ir mokymo sistemos studentus, o jie parodytų, ką jiems reiškia profesinis rengimas ir mokymas.

Už užimtumą, socialinius reikalus, gebėjimus ir darbo jėgos judumą atsakinga Komisijos narė Marianne Thyssen apdovanojimo ceremonijoje sakė: „2017 m. Europos profesinių gebėjimų savaitės apdovanojimais užbaigiama sėkminga, įdomi ir jaudinanti savaitė. Nugalėtojai puikiai atspindi profesinių įgūdžių įvairovę; visi jie pademonstravo savo talentą ir įrodė, kad profesinis rengimas ir mokymas, įskaitant pameistrystę, yra puikus pasirinkimas. Profesinis rengimas ir mokymas – tai patrauklios ir viliojančios karjeros galimybė. Sveikinu nugalėtojus ir dėkoju jiems visiems, kad jie prisideda prie šios žinios sklaidos.

Antroji Europos profesinių gebėjimų savaitė vyksta Briuselyje lapkričio 20–24 d.; be to, šimtai renginių vyksta visoje Europoje. Šios Europos Komisijos organizuojamos kampanijos tikslas – populiarinti profesinį rengimą ir mokymą, parodant, kad tai – puikus pasirinkimas.

Daugiau informacijos apie apdovanojimus:

https://ec.europa.eu/social/vocational-skills-week/awards-vet-excellence-winners_en