Piliečių dialogas „Europos Sąjungos ir Lietuvos transporto politikos aktualijos ir ateitis”

 

 

Data: 

12/02/2018 – 15:00 to 17:00

Vieta: Vilniaus Gedimino technikos universiteto Centrinių rūmų fojė, Saulėtekio al. 11, Vilnius

Europos transporto sistema stipriai keičiasi: pereinama prie labiau integruotų ir daugiamodalinių mobilumo sistemų. Tai reikalauja naujai įvertinti situaciją ir numatyti raidą, kuri neišvengiamai yra susijusi su daugeliu ES politikos sričių. Todėl 2017 m. gegužės mėn. Europos Komisija paskelbė siūlymus siūlymus „Europa kelyje“ , kuriais siekiama formuoti ateities kelių ir mobilumo sistemas, skatinti konkurencingumą, stiprinti socialinį teisingumą ir mažinti aplinkos taršą.

Podiumo diskusijoje dalyvaus ir į klausimus atsakys už transportą atsakinga Europos Komisijos narė Violeta Bulc, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Rokas Masiulis ir VGTU Europos Sąjungos Strategijos Baltijos jūros regionui  transporto politikos koordinatorius  dr. Algirdas Šakalys. Moderatorius – žurnalistas Aurimas Perednis.

Diskusijoje kviečiame dalyvauti transporto sektoriaus įmonių ir asociacijų atstovus, verslo organizacijų atstovus, VGTU ir kitų aukštųjų mokyklų dėstytojus ir studentus, valstybės institucijų atstovus bei kitas suinteresuotąsias puses.

Renginys vyks lietuvių kalba su sinchroniniu vertimu į anglų kalbą ir iš jos. Planuojama transliacija internetu https://www.facebook.com/Europos/(link is external).

Kviečiame registruotis(link is external) iki vasario 9 d. 16 val.