Protų kovų žaidimas „ Europrotai“ Alytuje baigėsi…

 

„Europrotai“ – protų kovos pagal tradicines taisykles, tik vienintelis skirtumas – visi klausimai susiję su Europa. Čia komandos varžosi galvodamos teisingus atsakymus į kuo įvairiausius klausimus: nuo kultūros ir politikos iki sporto ir muzikos. Visuose žaidimuose numatomi 5 turai po 10 klausimų. Alytuje protų kovos  „Europrotai- 2019 “ žaidimai vyko trečiadieniais, kovo 6, 13, 20 ir 27 dienomis, 18:00 val. LULU GRILL kavinėje (Vilniaus g. 11).Taigi , kovo 27 – ąją sužaidėme paskutinį šio pavasario žaidimą. Iš viso  Mūsų mieste žaidė 10 komandų, bet „ Europrotų- 2019 “ titulą ir pagrindinį prizą pelnė komanda iš Varėnos „ Briuselio ąžuolai“. Sveikiname žaidėjus- jie tikrai verti šio titulo.

Gerų naujienų  šiame žaidime turėjome Alytuje žaidžiančioms komandoms , nes pasibaigus „Europrotams“ laimėjusios komandos kapitono laukė išties įspūdinga dovana – kelionė į Europos Parlamentą, kurią  dovanojo Europos Parlamento narys Br. Ropė. Žinoma  trys komandos, kurios pasidalino I,II  ir III   vietas  buvo  apdovanotos  žaidimo partnerių prizais, kiti žaidėjai smulkiomis dovanėlėmis.

„Europrotų“ žaidimas yra ne tik puikus būdas pasitikrinti jau turimas žinias ir nuovoką,  bet ir smagiai bei nuotaikingai  praleisti laiką su draugais , todėl lauksime visų žaidėjų ir kitąmet.