Renginių planas

                  2018 METŲ RENGINIŲ PLANAS
 Sausis- gruodis  Alytaus EDIC teiks informavimo paslaugas : betarpiškai bendraujant su lankytojais, telefonu, e.paštu ir FB paskyros kanalu. Centro kompetencijai nepriklausančius klausimus nukreips į atitinkamą EK tinklą ar Europe Direct ryšių centrą. Ne darbo valandomis veiks įrašas telefono atsakiklyje ir automatinis atsakymas į e. laiškus.
 Sausis- gruodis Centras  naujins  tikslinę  interneto svetainę , kurioje  ir toliau bus teikiama pagrindinė, būtiniausia informacija  apie centro vykdomus renginius, pagrindiniai duomenys apie ES, nurodant specializuotus informacijos šaltinius, talpinama daug naudingų  nuorodų.
 Sausis- gruodis Centras reguliariai atnaujins socialinės komunikacijos  Facebook  paskyrą, aktyviai dalyvaus kitų organizacijų administruojamoje regiono socialinėje  žiniasklaidoje  tam, kad  užtikrintų nuolatinį Europe Direct informacijos centro ir jo paslaugų  naudotojų bendravimą.
Rugsėjis  2018 m. Alytaus EDIC  organizuos ir ves  Europos kalbų dienos renginius Alytaus miesto mokyklose ir/ar kitose organizacijose (pagal poreikį) .
Sausis – gruodis Centras organizuos šešis renginius, skirtus specialioms auditorijoms: jaunimui, vyresnio amžiaus žmonėms,  mokiniams, darželinukams.Renginiuose  dėmesys bus sutelktas į Europos veiklą piliečių naudai, Europos Sąjungos konkurencingumą ir jos vaidmenį pasaulyje.
Gegužė- birželis 2018 m. Alytaus EDIC  organizuos ir ves Europos dienos  renginius, skirtus Europos kultūros paveldo metams.
Sausis- gruodis Centras rems vietos ir regioninių renginių, kuriuos organizuoja EK atstovybės ir EP informacijos biurai, organizavimą ir viešinimą.
Sausis- gruodis Centro  vadovė dalyvaus kitų organizacijų ir/ar socialinių partnerių rengiamuose renginiuose: parodose, mugėse, seminaruose ir kt.
Sausis- gruodis Centro  vadovė dalyvaus susitikimuose ir mokymuose, kuriuos rengia Komisija, taip keldami  savo  kaip informacijos ir komunikacijos specialistų kvalifikaciją.

Informacija apie ES Alytaus regiono piliečiams

Translate »