Susipažinkime

logo-geresnisAlytaus Europe Direct informacijos centras ( Alytaus EDIC) – tai informacinis centras, teikiantis bendro pobūdžio informaciją apie Europos Sąjungą Dzūkijos regiono gyventojams.
Mūsų misija – padėti Dzūkijos regiono gyventojams ieškantiems informacijos apie ES politiką, institucijas, teisinę bazę, programas ir finansavimo galimybes, konsultuoti, platinti nemokamą literatūrą ir organizuoti įvairius informacinius renginius. Siekiame žadinti regiono gyventojų domėjimąsi Europos Sąjunga, skatinti piliečių diskusijas aktualiais klausimais, bei suteikti galimybę pateikti savo nuomonę, klausimus ir pasiūlymus.
Organizuodamas veiklas Alytaus EDIC vadovaujasi bendradarbiavimo su vietos bendruomenėmis bei institucijomis principu, plečia partnerystės tinklus. Centras koordinuoja veiklą su kitais Europos Komisijos informacijos ir paramos tinklais taip užtikrindamas nuolatinę, nenutrūkstamą ir operatyvią ES ir jos institucijų informacijos sklaidą bei komunikaciją.
Alytaus EDIC teikia informaciją visais klausimais, susijusiais su ES, o kilus sudėtingesniems – nurodo geriausią informacijos šaltinį.
Alytaus EDIC projektą administruoja Alytaus kolegija.
Alytaus EDIC kartu su dar devyniais tokiais pat centrais Marijampolėje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje ir Visagine priklauso 500 Europe Direct informacijos centrų tinklui visoje Europos Sąjungoje. Šie centrai yra sudėtinė Europe Direct informacinių tarnybų tinklo dalis. Lietuvos EDIC kontaktus rasite www.eudirect.lt.
Tarnyba Europe Direct taip pat teikia informacines paslaugas telefonu – paskambinę į „Europe Direct“ kontaktų centrą numeriu 00 800 6 7 8 9 10 11 iš bet kurios ES vietos, pagalbą ir konsultacijas gausite savo kalba.
Daugiau informacijos apie Europe Direct informacines tarnybas galite rasti čia. Su Europe Direct informacijos tarnybų veikla galite susipažinti ir pažiūrėję vaizdo filmukus:

Informacija apie ES Alytaus regiono piliečiams

Sveiki, susisiekite!
Translate »